درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دارای انواع مختلفی میباشد که میتوانیم به درب ضد سرقت ترک ، ایرانی و چینی اشاره کنیم . درب ضد سرقت علاوه بر زیبایی ، کیفیت آن نیز بسیار مهم میباشد و امنیت خانه و محل کار شما را میتواند تامین کند. درب ضد سرقت دارای طرح های مختلفی میباشد که بر روی دکمه زیر میتوانید آن ها را مشاهده کنید.

مقدمه

برای افزایش امنیت منزل یا محل کار خود درب ضد سرقت انتخاب بسیار مناسبی است چرا که تکنولوژی و اجزای ساخت این نوع درب ها با درب های معمولی متفاوت است و متریال و اجزایی در آن ها به کار برده شده است که سبب افزایش امنیت میشود.

علاوه بر بحث امنیت درب ضد سرقت باعث زیباتر شدن دکوراسیون منزل یا محل کار شما نیز خواهد شد و فضایی دلچسب به همراه احساس امنیت را ایجاد خواهد کرد.

برای ساخت درب ضدسرقت از ورق های فلزی و قفل و یراق آلات مثل دستگیره، درکوب، چشمی، قفل پستچی و ورقه های mdf با روکش های مختلف که این روکش ها می توانند طبیعی و یا مصنوعی باشند.

این نوع درب ها علاوه بر امنیت باید ویژگی های دیگری مانند استحکام در برابر آتش سوزی و همچنین اصطحکام در برابر زلزله را نیز دارا باشد و در زلزله به راحتی کج و خم نشود.

شرکت دکوراسیون داخلی غرب با عرضه محصولات درب ضدسرقت از تولید به مصرف آماده مشاوره به شما عزیزان می باشد کافی است با شماره های 05-22750204-021 یا 09121936013 تماس بگیرید.

درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

برای انتخاب درب ضد سرقت مناسب برای منزل یا محل کار خود این سوال که محصول کدام کشور بهتر و مناسب تر است ذهن شما را درگیر خواهد کرد و برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است که با یک مشاور تماس بگیرید شما می توانید برای مشاوره رایگان درباره انواع درب ها و همچنین این نوع از درب ها با شماره 02122750205 یا 09121936013 تمس بگیرید.

اما برای انتخاب بهترین نوع درب جدای از بحث و توان مالی با در نظر کرفتن برخی نکات ساده می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دارای انواع مختلفی می باشند که می توانیم به درب ضد سرقت ترک ،ایرانی و چینی اشاره کنیم این سه نوع درب در حال حاضر بیشترین سهم را در بازار ایران دارند.

در بین این 3 مورد در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب ضد سرقت ترک از همه بیشتر است اما این نکته را باید گوش زد کنیم که درب ضد سرقت ایرانی هم ردیف ترکی می باشد اما همانطور که گفتیم درب های ضد سرقت ترک از کیفیت بهتری برخوردار است و در رده بعدی که از لحاظ مرغوبیت از ترکی و ایرانی پایین تر است درب ضد سرقت چینی می باشد.

   
درب ضد سرقت

برای خرید درب ضد سرقت به جه نکاتی باید توجه کنیم؟؟؟

از آنجا که استفاده از درب آنتی سرقت با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش استشما عزیزان باید با اطلاعات کامل برای خرید اقدام کنید چراکه شرکت های سودجویی وجود دارند که از عدم آگاهی مردم سوء استفاده میکنند.

برخی از این شرکت ها درب هایی با شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقت به مشتری می فروشند. در هنگام خرید این نوع درب ها به نکات زیر توجه کنید:

ضد اسید بودن قفل ، کیفیت دستگیره ها، قفل و یراق، جنس لولا، ضخامت چارچوب، ورق و آهن آلات استفاده شده در این درب ها، نوع روکش، نوع جنس چوب و همچنین متناسب بودن با شرایط آب و هوای منطقه به این نکات هنگام خرید و سفارش درب ضد سرقت حتما توجه کنید.

آیا می توان درب معمولی را با دربی ضد سرقت تعویض کرد؟؟؟

بله این امکان وجود دارد اما نیازمند تجربه و مهارت بالاست. مهمترین نکته برای تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت پس از بازسازی خانه ابعاد در ضد سرقت و چارچوب درب قدیمی است.

پروسه تعویض به این صورت می باشد که پس از هماهنگی های صورت گرفته با شرکت نصاب خدمت شما برای اندازه گیری دقیق چارچوب فرستاده خواهد شد و پس از آن چارچوب فلزی درب ضدسرقت مطابق با ابعاد ساخته خواهد شد و به همان چارچوب قبلی جوش می شود.

ذکر این نکته قابل توجه می باشد که چارچوب درب های ضد سرقت به چارچوب درب قدیمی جوش می شود پس نیازی به کندم چارچوب فلزی قدیمی نمی باشد مگر در موارد خاص.

درب ضد سرقت

انواع قفل درب ضدسرقت

قفل درب ضد سرقت در کنار نوع فلز و چوب به کار رفته در درب مهمترین اجزا تشکیل دهنده درب میباشند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی قفل هایی با ساختارهای مختلف ساخته شده است که با توجه به نوع ساختار و آلیاژ به کار رفته در آن ها قیمت گذاری می شوند.

برای افزایش امنیت درب آنتی سرقت در برخی مکان ها می توانیم از سیستم های امنیت اضافی که روی درب نصب می شوند بهره بگیریم.

این درب ها دارای دو نوع مهم قفل میباشند یکی قفل درب آنتی سرقت داف ترکیه و دیگری درب ضد سرقت کاله ترکیه. هر دو این نوع قفل ها دارای استانداردهای بین المللی مختلف می باشند و جنسی بسیار مرغوب دارند و تنها در جزئیات مغزی قفل تفاوت دارند اما شاید بتوان گفت که به دلیل به کارگیری آلیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار قفل کاله ترکیه انتخاب مناسب تری می باشد.

شرکت دکوراسیون داخلی غرب آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان جهت افزایش آگاهی شما از این نوع درب ها و همچنین ارائه دهنده انواع درب ها با قیمت هایی بسیار مناسب می باشد فقط کافی است با شماره 02122750205 یا 09121936013 تماس بگیرید و از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید.

درب ضد سرقت

عمر مفید درب ضدسرقت چقدر است ؟؟؟

جواب این سوال بستگی به نوع استفاده و نوع مراقبت شما عزیزان از درب دارد و درب ضد سرقت به دلیل ورق های فولادی که در ساختار آن به کار می رود عمر مصرفی بسیار مفیدتر و بالاتری نسبت به درب های چوبی دارند و می توانند تا سالیان سال خانه و محل کار شما را امن نگه دارند.

اما اگر هرچند وقت یک بار با دستمال ابریشمی آغشته به پارافین سطح آن را تمیز کنید علاوه بر زیبایی که به منزل یا محل کار شما براق شدن سطح درب می بخشد باعث می شود لایه رویه درب در برابر نور خورشید و هوای اطراف مقاومت بیشتری داشته باشد و در نتیجه طول عمر آن بالا خواهد رفت.

آیا می توان از این نوع درب برای درب ویلاها و خانه هایی با فضای باز استفاده کرد؟؟؟

بله این امکان وجود دارد که از این نوع درب ها به عنوان درب ورودی ویلاها و خانه هایی با فضای باز استفاده کرد و اتفاقا این کار سبب افزایش امنیت ساختمان نیز می شود اما یک نکته در این امر باید مورد توجه قرار گیرد که این درب ضد سرقت باید پوشش فلزی داشته باشد.

چراکه این پوشش فلزی در برابر نور آفتاب و فشار هوای اطراف به نسبت چوبی بسیار بسیار مقاوم تر خواهد بود و عمری به شدت بالاتر خواهند داشت و این نوع درب ها بیشتر تولید کشور جین می باشند.

درب ضد سرقت

تاثیر درب ضدسرقت بر دکوراسیون داخلی منزل

قبل از ورود به منزل یا محل کار اولین عنصری که در رابطه با نوع دکوراسیون با آن روبرو هستیم درب ورودی میباشد و اگر از درب ضد سرقت استفاده کنیم نشان دهنده این امر است که این منزل یا محل کار دارای یک دکوراسیون و چیدمان و رنگبندی خاص است.

پس از ورود نوع طرح و نوع رنگ این درب باید به گونه ای انتخاب شده باشد که متناسب با نوع دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منزل شما باشد تا دکوراسیون داخلی در بهترین شرایط خود دیده شود.

تاریخچه درب ضد سرقت

اولین بار این درب ها در ایتالیا ساخته شد و بعد از 5 سال به ترکیه انتقال داده شد. در ابتدا درب ضدسرقت با تعداد محدودی وارد بازار ساختمان ایران شد اما با توجه به کارایی بالای این نوع درب ها و همچنین کیفیت آن ها در تامین امنیت ، علاقمندان بیشتری اعلام نیاز کردند و کم کم این صنعت وارد کشور ایران شد. آمارها نشان میدهد که دزدی و سرقت در خانه هایی که از این نوع درب ها استفاده میکنند بسیار کمتر از خانه هایی با درب های معمولی میباشند.

شرکت دکوراسیون داخلی غرب آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان جهت افزایش آگاهی شما از این نوع درب ها و همچنین ارائه دهنده انواع درب ها با قیمت هایی بسیار مناسب می باشد فقط کافی است با شماره 02122750205 یا 09121936013 تماس بگیرید و از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید.

درب ضد سرقت

پست هایی که شاید بپسندید

دکوراسیون به سبک اروپایی

دکوراسیون به سبک اروپایی برای دکوراسیون و بازسازی خانه به سبک اروپایی اول باید تصمیم بگیرید که میخواید از سبک اروپایی کلاسیک بهره ببرید یا میخواید از سبک اروپایی مدرن استفاده کنید و یا از تلفیق هر دوی آن ها. امروز میخوایم راجع به سبک مدرن در این مقاله صحبت کنیم و این نوع دکوراسیون […]

ادامه مطلب

چطور خانه کوچک را بزرگ نشان دهیم ؟

6 نکته مهم و اساسی درباره چگونگی بزرگ نشان دادن خانه کوچک که بسیار تامل برانگیز و کارآمد هستند.

ادامه مطلب

بازسازی خانه

در بازسازی منزل مهمترین نکته انتخاب یک طراح دکوراسیون حرفه ای میباشد یک طراح مناسب با توجه به خلاقیتی که دارد شما را از صرف هزینه بسیار زیاد نجات می دهد و کارتان را به بهترین شکل انجام می دهد . این طراح باید در کار اجرایی هم مسلط باشد و متریال و مصالح را با توجه به نوع سازه و ساختمان شما انتخاب کند که بیشترین کارایی را داشته باشد. و همچنین قبل از شروع کار باید طرح های سه بعدی را به شما ارائه دهد تا بازسازی منزل شما متناسب با سلیقه شما صورت گیرد. غرب دکور آماده انواع بازسازی تجاری ، اداری ، آپارتمان و ویلایی میباشد.

ادامه مطلب