ویلاسازی

ویلاسازی مدرن و لوکس نیازمند گروهی خلاق و کارامد و با سابقه میباشد و در این امر نباید به هرکس اعتماد کرد . صفر تا صد ساختمان و ویلای خود را در اختیار ما بگذارید و ما آن را مطابق با سلیقه شما تحویل خواهیم داد و قبل از شروع کار شما میتوانید به صورت سه بعدی ویلای خود را دیده و درباره آن نظر بدهید.

ویلاسازی

اصولا ویلا به خانه های حیاط دار که حس طبیعت را به ما میدهد گفته میشود ویلاسازی خود یکی از بهترین راه ها برای دریافت آرامش در دوران بازنشستگی و سپری کردن تعطیلات در مکانی دنج و زیبا با هوایی فوق العاده تمیز و به دور از سرو صدا و نا هنجاری های شهری می باشد. برای ساختن ویلا و محول کردن کار ویلاسازی نکات بسیار مهمی وجود دارد که سعی می کنیم در این مقاله به آن ها بپردازیم.
ویلاسازی
ویلاسازی
برای مشاوره رایگان با شرکت ویلاسازی، و دکوراسیون غرب می توانید با شماره های 5-22750204-021 یا 09121936013 تماس بگیرید ما در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستیم.

سبک ویلا

کلاسیک، مدرن

به طور کلی ویلاسازی با دو سبک کلاسیک و مدرن انجام میگیرد و تقسیم بندی می شود.و هرکدام از این سبک ها ویزگی های خود را دارا میباشند و باید انتخاب آن با توجه به سلیقه شما عزیزان صورت پذیرد.تفاوت این دو سبک معمولا درطراحی نما و دکوراسیون داخلی آن ها می باشد. در ویلا های مدرن معمولا از نماهای رومی،محوطه سازی های مدرن و به طور کلی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می شود و این سبک طرفدار های خاص خود را دارند. در ویلاهایی که از ویلاسازی به سبک کلاسیک استفاده می کنند بیشتر تلاش به این است که حس طبیعت و محیط اطراف القا شود و در دکوراسیون داخلی و نمای آن ها معمولا از آجر و چوب استفاده میشود که مصالح کلاسیک به حساب می آیند.

قبل از خرید یا ساخت ویلا به جه نکاتی باید توجه کنیم؟

برای ویلاسازی و ساخت ویلا باید نکاتی مد نظر قرار داد که مهم ترین آن منطقه ای است که ویلا درآن قرار دارد این منطقه باید به گونه ای باشد که شما حس خوبی را در آن داشته باشید، و نکته ای دیگر نوع زمین برای ویلاسازی است و این نکته خیلی مهم می باشد. نکته بعدی این است که ویلایی که شما قصد خرید یا ساخت ویلا را دارید حتما باید اصولی ساخته شده باشد.خیلی از ویلا ها در سراسر کشور اصولی ساخته نشده اند و مشکلات فراوانی چه از نظر سبک دکوراسیون و جه از نظر سازه ای دارند.
برای ویلاسازی مدرن یا کلاسیک مطابق با اخرین متد ها و طرح های روز دنیا با دکوراسیون غرب تماس گرفته و به دفتر ما واقع در نیاوران (تهران) مراجعه کنید شماره های تماس ما 5-22750204-021 و 09121936013 می باشد ما در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستیم.
ویلاسازی

مراحل ساخت ویلا

مراحل ویلاسازی و ساخت ویلا به طور کلی شامل 3 میشود.بخش اول پیدا کردن یک زمین مناسب با قیمتی متعارف و مناسب می باشد.با یک شرکت ویلاسازی و ساخت ویلا هماهنگی های لازم را انجام داده و کار را آغاز کنید. دقت داشته باشید که شرکتی را انتخاب نمایید که توانایی بالایی در اجرای امور داشته باشد و دارای نمونه کارهای متفاوت و متناسب با سلیقه شما داشته باشد. باید مجوز های لازم اخذ شود و طرح های مختلف جهت ارائه به کارفرما برای ویلاسازی آماده شود.این طرح ها باید شامل پلان های مختلف به همراه d3(سه بعدی)مختلف از اتاق ها و نمای کلی ویلا باشند و شما بتوانید با سلیقه خود را در آن تغییراتی ایجاد کنید.البته ذکر این نکته ضروری است که شرکتا ویلاسازی و دکوراسیون غرب جلساتی که با شما برگزار میکند سلیقه شما در این بحث را دریافت میکند و مطابق طرح ها را آماده میکند ولی به شکل کلی پس از آماده شدن طرح ها شما میتوانید سلیقه و بودجه خود را در آن اعمال کنید. مرحله اجرای ویلاسازی از لحاظ مهندسی سازه و ساختمان خود شامل گام های اجرای پی و فونداسیون و سپس اجرای اسکلت سازی و سفت کاری و بعد از آن ها به مرحله نازک کاری و زیبا سازی ویلا خواهیم رسید. بسته به نوع ویلاو همچنین شکل کلی آن از پی های گسترده یا نواری یا حتی پی منفرد در ویلاسازی استفاده می شود اما معمولا از پی نواری در ساخت ویلا استفاده میکنیم.و سپس فونداسیون آماده و بتن ریزی آغاز میشود و در مرحله بعد پس از خشک شدن قوام آمدن بتن ریخته شدن اجرای اسکلت آغاز می شود که بسته به نوع منطقه ،طرح کلی سازه و شرایطی دیگر از اسکلت بتنی یا فلزی استفاده خواهند شد. در مرحله یعد دیوار چینی و اجرای تاسیسات ،برقی و مکانیکی آغاز میشود و در آخر ویلاسازی هم درب و پنجره ،نرده و ... نصب خواهد شد.
ویلاسازی
ویلاسازی
 
در مرحله نازک کاری کار های تزئینی و زیباسازی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا انجام میپردازد این مرحله می تواند شامل نصب کابینت آشپزخانه، نصب کاغذدیواری ، نصب پارکت لمینت و...باشد.اگر میخواهید راجبه هرکردام از این ایتم ها اطلاعات کافی را کسب کنید کافی است روی آن کلیک کنید. پس از این مراحل نوبت به محوطه سازی ویلا می رسد.البته ذکر این نکته ضروری است که آغاز محوطه سازی به شکل موازی با ویلاسازی می باشد تا وقت از دست ندهیم. محوطه سازی ویلا یکی از کلیدی ترین و مهم ترین آیتم های ویلاسازی و ساخت ویلا می باشد چراکه اولین جایی که در دید قرار دارد محوطه ویلاست.برای ایجاد محوطه زیبا و دلپذیر وجود استخر را حتما در نظر بگیرید چراکه قضای ویلا را بسیار لوکس نشان میدهد.

ویلاسازی فوری و ارزان

برای ساختن ویلایی ارزان تر روش های مختلفی وجود دارد مثلا این که از سازه های سبک مانند LSFیا از ساندویچ پنل برای ویلاسازی استفاده کنیم. استفاده ازساندویچ پنل مزایای مختلفی مانند سبک بودن،مقامت بالا و داشتن فوم پلی اورتان بین آن دارند.این فوم باعث عایق شدن می شود و میتواند مانع هدر رفتن گرما و سرما شود. برای ساخت ویلای ازران روش های دیگری مثل روش بساز بفروشی وجود دارد که ما اصلا این روش تونصیه نمیکنیم در این روش سازنده هر کاری میکند که قیمت تمام شده آن کم شود مانند استفاده از بتن نا مرغوب استفاده از متریال های نامرغوب که ممکن است این ویلا ها از نظر ظاهری ،ظاهری مانند ویلا لوکس داشته باشند ولی از درون این ویلا نامرغوب و به دور از عرف مهندسی می باشد.ویلاسازی باید با اصول مهندسی انجام گیرد.
ویلاسازی

هزینه ویلاسازی و ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا با توجه به شرایط بازار دچار نوسان و به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند زمینی که انتخاب میکنید و یا دوست دارید ویلای شما چه ویزگی هایی داشته باشد مثلا برخی از افراد دوست دارند ویلای آن ها دارای سقف متحرک باشند طبیعتا مقدار هزینه ویلاسازی برای این اشخاص متفاوت خواهد بود با کسانی که ترجیع میدهند سقف معمولی داشته باشد. در کل برای برآورد مقدار هزینه باید خواسته های خود را مطرح کرده وما آن هارا بررسی کینم و مقدار هزینه را به شما اطلاع دهیم.
برای مشاوره رایگان با شرکت ویلاسازی، و دکوراسیون غرب می توانید با شماره های 5-22750204-021 یا 09121936013 تماس بگیرید ما در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستیم.

چطور از درد سر های ویلاسازی خلاص شویم؟

برای ویلاسازی و ساخت ویلا دوراه پیش رو دارید یک این که خودتان شروع به ساختن ویلای مورد علاقه خود بکنید و بک تجربه جدید را به دست بیاورید و طبیعتا با توجه به این که قبلا تجربه ساخت و ساز را نداشته اید هم وقت شما هم پول شما هدر خواهد رفت،و راه دوم این که با شرکتی قرار داد ببندید و با توجه به سلایق خود و خانواده از میان طرح های ارائه شده متناسب با زمین ،بودجه و سلیقه شما توسط شرکت ویلاسازی ،طرح را انتخاب کنید و با خیالی راحت در کمترین زمان کلیه ویلا خود را باطرحی شیک و زیبا و لوکس تحویل بگیرید. ذکر این نکته مهم است که به هر شرکتی اعتماد نکنید و شرکتی را انتخاب کنید که دارای نمونه کار های مختلف و سابقه کار در آن محلی باشد که شما قصد ساخت ویلا را دارید. شرکت ویلاسازی و دکوراسیون غرب با وجود پروژه های مختلف ویلاسازی در سراسر کشور آماده ارائه مشاور رایگان به شما عزیزان در این خصوص میباشد. شماره تماس : 05-22150204-021یا 09121936013
ویلاسازی
ویلاسازی
 

جمع بندی

1-با یک شرکت ویلاسازی معتبر کار کنید. 2-قبل از اقدام به خرید زمین و یا حتی در صورت داشتن زمین چیزهای کلی که از ویلای خود میخواهید را مشاوره شوید. 3-اگر سعی به ارزان شدن ویلا دارید به روش های اصولی این کار را انجام دهید. 4-سعی کنید در مراحل ساخت ویلا حضور داشته باشید و یا گاهی به آن سر بزنید. 5-ویلاسازی شما حتما از اصول مهندسی پیروی کند.

پست هایی که شاید بپسندید

دکوراسیون به سبک اروپایی

دکوراسیون به سبک اروپایی برای دکوراسیون و بازسازی خانه به سبک اروپایی اول باید تصمیم بگیرید که میخواید از سبک اروپایی کلاسیک بهره ببرید یا میخواید از سبک اروپایی مدرن استفاده کنید و یا از تلفیق هر دوی آن ها. امروز میخوایم راجع به سبک مدرن در این مقاله صحبت کنیم و این نوع دکوراسیون […]

ادامه مطلب

چطور خانه کوچک را بزرگ نشان دهیم ؟

6 نکته مهم و اساسی درباره چگونگی بزرگ نشان دادن خانه کوچک که بسیار تامل برانگیز و کارآمد هستند.

ادامه مطلب

بازسازی خانه

در بازسازی منزل مهمترین نکته انتخاب یک طراح دکوراسیون حرفه ای میباشد یک طراح مناسب با توجه به خلاقیتی که دارد شما را از صرف هزینه بسیار زیاد نجات می دهد و کارتان را به بهترین شکل انجام می دهد . این طراح باید در کار اجرایی هم مسلط باشد و متریال و مصالح را با توجه به نوع سازه و ساختمان شما انتخاب کند که بیشترین کارایی را داشته باشد. و همچنین قبل از شروع کار باید طرح های سه بعدی را به شما ارائه دهد تا بازسازی منزل شما متناسب با سلیقه شما صورت گیرد. غرب دکور آماده انواع بازسازی تجاری ، اداری ، آپارتمان و ویلایی میباشد.

ادامه مطلب