پرده زبرا

پرده زبرا از دسته مدلهای پرده می باشد که آنها را در دسته ی بندی های مرسوم پرده های کلاسیک قرار می دهند. از لحاظ کاربردی پرده های زبرا قابلیت پرده های مختلفی مانند پرده ی رولی و پرده ی شیلد و پرده های کرکره ای و پرده های توری را دارا می باشد.

در اکثر موارد پرده های زبرا به صورت راه راه و با بهترین کیفیت ها و زیبایی های منحصر به فردی تولید میگردد. ما در این بخش از وب سایت دکوراسیون غرب تلاش کرده ایم زیبا ترین و جدید ترین مدل های پرده زبرای موجود در بازار را برای شما عزیزان به نمایش بگراریم تا شما بتوانید با انتخاب مدل مناسب و برقرار نمودن تماس با شرکت هر کدام از مدل های زیر را سفارش داده و محیط زندگی خود را با پرده زبرا زیباتر گردانید .

از پرده هایی که امروزه طرفدار بسیاری  در بین خانم های خانه دار و نیز محیط های اداری میتوان پرده زبرا را نام برد . پرده زبرا از دسته پرده های می باشد که امروزه استفاده ی زیادی در منازل مخصوصا در آشپزخانه ها دارد. پرده های زبرا در اصل میتوان گفت نوع خاصی از پرده های کرکره ای می باشند که از دوبخش یا دو لایه ی اصلی شکل گرفته اند. این دو بخش از جنس پارچه میباشند که این نوع پرده های ربرا قابلیت تنظیم نمودن نور را نیز دارا هستند.

طراحی های مختلف پرده زبرا در کناز تنوع زیاد رنگیی که این جنس از پرده دارد به هر فردی این اجازه را میدهدکه دقیقا متناسب با دکوراسیون محل کار و یا دکوراسیون منزل آن فرد بهترین ها را در محل زندگی خود داشته باشد و جذاب ترین محیط را بدست آورد. گروه دکوراسیون داخلی غرب دکور با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در امر دکوراسیون داخلی منزل آماده ی خدمت رسانی و سرویس دهی به شما هم میهنان عزیز است.

 پرده زبرا